Nr. crt.

Nume și prenume

Data nașterii

Apartenența politică

Perioadă

1.

BODI ANDRAS

05.06.1970

UDMR

2020 –

2.

HUSARIU GHEORGHE

06.02.1978

PNL

2020 –

3.

MIHALY ZOLTAN

01.01.1971

UDMR

2020 –

4.

NAGY JOZSEF ATTILA

14.10.1975

UDMR

2020 –

5.

CIUHUI GHEORGHE

09.04.1975

PRO-RO

2020 –

6.

COCORAS SAMUEL

02.04.1980

PRO-RO

2020 –

7.

PISTA GHEORGHE

18.04.1956

PSD

2020 –

8.

TREFAN GHEORGHE

06.01.1970

PMP

2020 –

9.

LACATUS GHEORGHE

09.02.1970

PSD

2020 –

10.

BODI JANOS

13.09.1979

PNL

2020 –

11.

FAZAKAS JANOS

09.07.1973

UDMR

2020 –